Դեկտեմբերի 10-ին «Կոնվերս բանկում» կայացավ «Ձմեռային անակնկալ» նոր ժամկետային ակցիայի խաղարկությունը, որին մասնակցեցին դեկտեմբերի 1-ի դրությամբ առկա 348 ավանդատու: Խաղարկության արդյունքում գլխավոր մրցանակին արժանացած ավանդատուն շահեց խոշոր դրամական պարգև, հայտնում է բանկի մամլո ծառայությունը:
Ակցիայի արդյունքում բանկում ներգրավվել է մոտ 640 մլն դրամի ավանդ, բանկին վստահել են ավելի քան 350 ավանդատու: «Ձմեռային անակնկալ» ժամկետային ավանդի ընդունման ակցիան կազմակերպվել էր 2010թ. դեկտեմբերի 1-ից մինչև 2011թ. փետրվարի 28-ը: Ավանդներն ընդունվում էին ՀՀ դրամով, նվազագույն գումարը` 50 հազար ՀՀ դրամ, ժամկետը` մեկ տարի: Տոկոսադրույքի վճարումը կատարվում էր ներդրման պահին, հաճախորդի ցանկության դեպքում տոկոսները փոխանցվել են VISA GIFT քարտին:
«Կոնվերս բանկում» ներկայումս գործում են հիփոթեքային վարկերին ուղղված «ԵՐՋԱՆԻԿ ԾՆՈՂՆԵՐ», նոր տեսակի «ՇԱՆՍ», «Երևան» ժամկետային ավանդների, «Նվեր կանանց համար» և «Զեղչային հատուկ համակարգ» բանկի քարտապանների համար ակցիաները:

12 Декабрь 2011 - 09:04 AMT
В ЗАО «Конверсбанк» 10 декабря состоялся розыгрыш акции нового срочного вклада «Зимний сюрприз», в которой по данным на 1 декабря приняли участие 348 вкладчиков. Как отмечается в сообщении пресс-службы банка, победитель розыгрыша удостоился крупного денежного приза.
По итогам объявленной акции «Конверсбанк» привлек депозитов на сумму около 640 млн драмов. «Свои средства банку доверили более чем 350 вкладчиков», – отмечается в сообщении.
Акция срочного вклада «Зимний сюрприз» действовала с 1 декабря 2010 года по 28 февраля 2011 года. Вклады принимались в драмах, минимальная сумма – 50 000 драмов, срок – один год.
Выплата процентной ставки осуществлялась в момент осуществления вклада, при желании клиента проценте начислялись на карту VISA Gift.