Ամանորի նախօրեին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հերթական նվերը մատուցեց ավանդատուներին: Դեկտեմբերից ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում բարձրացվել են բանկում գործող բոլոր ավանդատեսակների տոկոսադրույքները: Ավանդները ընդունվելու են հետևյալ պայմաններով`մինչև 13% դրամային ավանդների համար, մինչև 9% ԱՄՆ դոլարով ավանդների համար և մինչև 6.25% եվրոյով ավանդների համար: Ներկա պահին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկում գործում է 6 ավանդատեսակ` ավանդատուների համար առավել հարմարավետ պայմաններով:
«Ամանորի նախօրեին ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը որոշեց բարձրացնել ավանդների տոկոսադրույքները, ինչը բնակչությանը հնարավորություն կտա կատարել հուսալի ներդրումներ և ստանալ բարձր եկամուտ: Մենք հույս ունենք, որ տվյալ առաջարկը, ինչպես և մեր շատ պրոդուկտները, կհետաքրքրի մեր երկրի հանրությանը»,- ասել է ՎՏԲ-Հայաստան Բանկ» ՓԲԸ Գլխավոր տնօրեն-Տնօրինության նախագահ Վալերի Օվսյաննիկովը:

ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» в преддверии Нового года преподнес вкладчикам очередной подарок. С декабря текущего года в «Банке ВТБ (Армения)» повышены годовые процентные ставки по всем видам срочных вкладов. Вклады будут приниматься по следующим ставкам: до 13% годовых для драмовых вкладов, до 9% – для долларовых вкладов, до 6.25% – для вкладов в евро.
«Накануне Нового года Банк ВТБ (Армения) принял решение о повышении депозитных процентных ставках, что даст возможность населению надежно вложить свои сбережения и получить высокие проценты. Мы надеемся, что данное предложение, как и многие наши продукты, будет пользоваться популярностью у широких слоев населения страны», – сказал генеральный директор-председатель директората «Банка ВТБ (Армения)» Валерий Овсянников.
Кроме этого, вкладчикам в качестве новогоднего подарка банк бесплатно предоставляет платежные карты VISA Int.