Հունվարի 10-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 9,300,000 ԱՄՆ դոլարի առք եւ վաճառք` 387.96 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 387.5 դրամ:
Ընդ որում, հունվարի 10-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 387.07դրամ` հունվարի 9-ի համեմատ ավելանալով 0.92 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 495.18 դրամ` ավելանալով 1.91կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.08 կետով` կազմելով 12.20 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

10 Январь 2012 - 12:31 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 10 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 9,3 млн. по среднему курсу 387.96 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 387,5 драма.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 10 января составил 387,07 драма, увеличившись по сравнению с 9 января на 0.92 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 495,18 драма, увеличившись на 1.91 пункта, а курс 1 российского рубля повысился на 0.08 – до 12,20 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.