Հունվարի 25-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,1 մլն ԱՄՆ դոլար առք և վաճառք` 387.28 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 387.25 դրամ:
Հունվարի 25-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 387.74 դրամ` հունվարի 24-ի համեմատ ավելանալով 0.05 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 503.29 դրամ` նվազելով 1.02 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.09 կետով` կազմելով 12.63 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

25 Январь 2012 - 12:23 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 25 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 3,1 млн. по среднему курсу 387.28 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 387,25 драмов.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 25 января составил 387,74 драма, увеличившись по сравнению с 24 января на 0.05 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 503,29 драма, сократившись на 1.02 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,09 пункта – 12,63 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.