Հունվարի 31-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 5,84 մլն ԱՄՆ դոլար առք և վաճառք` 386.93 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 386.81 դրամ:
Հունվարի 31-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 386.81 դրամ` հունվարի 30-ի համեմատ ավելանալով 0.04 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 510.43 դրամ` ավելանալով 2.52 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.13 կետով` կազմելով 12.85 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը:

31 Январь 2012 - 11:55 AMT
На фондовой бирже NASDAQ OMX Армения 31 января было реализовано сделок по купле-продаже валюты на сумму $ 5,84 млн. по среднему курсу 386.93 драмов за 1 доллар США. Цена закрытия составила 386,81.
При этом среднерыночный курс 1 доллара США 31 января составил 386,81 драма, увеличившись по сравнению с 30 января на 0.04 пункта. В то же время, курс 1 евро составил 510,43 драма, увеличившись на 2.52 пункта, а курс 1 российского рубля увеличился на 0,13 пункта – 12,85 драма. Об этом сообщает пресс-служба Центрального банка.