ՎՏԲ-Հայաստան Բանկը հայտարարում է «Ֆուտբոլը ՎՏԲ-ի հետ» ակցիայի մեկնարկի մասին, որը գործում է «ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթի գործող և ակցիայիընթացքում փաթեթը ձեռք բերող հաճախորդների համար:
Ս/թ մարտի 15-ից մինչև հունիսի 1-ը «ՎՏԲ Աշխարհ» փաթեթում ներառված VISA Classic և VTB Transfer քարտերով իրականացված յուրաքանչյուր անկանխիկ գործարքի դիմացքարտապանները հնարավորություն կստանան կուտակել բոնուսային միավորներ` յուրաքանչյուր 1000 ՀՀ դրամի դիմաց 1 միավոր (սակայն ոչ ավել, քան 50 միավոր մեկ գործարքիհամար):
Ակցիայի ավարտին առավելագույն բոնուսային միավորներ հավաքած հաճախորդների միջև կանցկացվի խաղարկություն, որտեղ կխաղարկվեն Կիևում անցկացվող 2012թ. ՖուտբոլիԵվրոպայի առաջնության 1/4 եզրափակչի ֆուտբոլային խաղի 3 տոմս:
Ինչպես հայտնում է բանկի մամուլի ծառայությունը, «ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթային առաջարկը աննախադեպ է ՀՀ շուկայում և ստեղծված է հատուկ հաճախ ճանապարհորդող և գործուղման մեկնող հաճախորդների համար: Տվյալ ակցիայի շրջանակներում ՎՏԲ-Հայաստան բանկը «ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթիհաճախորդներին առաջարկում է շահել 2012թ. Ֆուտբոլի Եվրոպայի առաջնության 1/4 եզրափակչի ֆուտբոլային խաղի տոմս»,-հայտարարել է բանկի Գլխավոր տնօրեն-տնօրինության նախագահի ժ/պ Յ. Գուսևը:
«ՎՏԲ-Աշխարհ» փաթեթն իր մեջ ընդգրկում է մի խումբ արտոնություններ` • VISA Classic վճարային քարտ` ԱՊՀ երկրներում և Վրաստանում ՎՏԲ խմբի անդամ բանկերի շուրջ 6000 բանկոմատներում (այդ թվում Ռուսաստանում ՎՏԲ24 բանկում) անվճար կանխիկացման հնարավորությամբ; • VTB Transfer անվճար վճարային քարտ, որը հնարվորություն է տալիս առանց տանից կամ գրասենյակից դուրս գալու ստանալ ուղարկված գումարը` զանգահարելով 87-87 հեռախոսահամարին; • Հաճախորդի ցանկությաբ բժշկական և ուղեբեռի կորստի անվճար ապահովագրություն; • SMS բանկինգ անվճար ծառայություն:
«Ֆուտբոլը ՎՏԲ-ի հետ» ակցիայի վերաբերյալ մանրամասն տեղեկություններ կարող եք ստանալ` այցելելով Բանկի պաշտոնական կայք` www.vtb.am կամ զանգահարելով միասնական տեղեկատու` 87-87 հեռախոսահամարով:

ЗАО «Банк ВТБ (Армения)» объявляет о запуске новой акции «Футбол с ВТБ» для действующих и новых владельцев пакета «Мир ВТБ».
Начиная с 15-го марта до 1-го июня 2012г. за каждую безналичную сделку по картам VISA Classic и VTB Transfer в составе пакета «Мир ВТБ», клиенты будут накапливать бонусные баллы – 1 бонусный балл за 1000 драмов безналичной транзакции (но не более 50 баллов за одну транзакцию).
По завершении акции клиенты с наибольшим количеством бонусных баллов примут участие в лотерее, где будут разыгрываться 3 билета на матч 1/4 финала Чемпионата Европы по футболу 2012г. в Киеве.
«Пакетное предложение «Мир ВТБ» беспрецедентно на рынке Армении и создано специально для тех клиентов, которые часто путешествуют или направляются в служебные командировки. », – отметил и/о генерального директора-председателя директората Банка ВТБ (Армения) Юрий Гусев.
Как отмечается в сообщении пресс-службы банка. пакет «Мир ВТБ» включает в себя целый набор привилегий: платежную карту VISA Classic с возможностью бесплатного обналичивания денежных сумм в более чем 6000 банкоматах банков группы ВТБ в странах СНГ (в том числе и ВТБ24 в России) и Грузии, бесплатную платежную карту VTB Transfer, предоставляющую ее владельцу возможность получать отправленные ему посредством систем быстрых денежных переводов суммы, не выходя из дома или офиса с помощью одного звонка на номер 87-87, медицинскую страховку и страхование от потери багажа – по желанию клиента, бесплатную услугу SMS банкинг.